İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

York Klima Servisi 489 84 74

YORK KLİMA SERVİSİ

Klima bakımı yaptırmak insan sağlığı için önemlidir. Klima bakımı bir bütün olarak düşünülmelidir. Ünitelerin iç ve dış temizliği, gaz dolumu ve genel kontroller yapılarak tarafımız tarafından bakım yapılarak güvenli bir şekilde teslim edilir.

İyi bir hizmet almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Klima nasıl kullanılır?

Çokça sorulan sorulardan bir tanesi de klimanın hangi yöne doğru üflemesi daha yararlıdır sorusudur. Klima bizlere yaz kış çok fazla yardımcı olsa da klimayı doğru kullanmamak sağlık, konfor ve ekonomik açısından bizi rahatsız edebilir. Bu nedenle klimayı kışın sıcak hava üflediğinde flapların aşağıya doğru, yazın soğuk hava üflerken ise flapların yukarı doğru ayarlanması uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Bu durumda klimanızı tavsiye edilen sıcaklık aralığında ve uygun modlarda kullandığınızda hem konforunuzu hem de cebinizi korumuş olacaksınız.

 

                      

 

Klima seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Yazın sıcağı, kışın soğuğundan kurtulmak için ev ve işyerlerimiz gibi birçok yerde klimalardan faydalanıyoruz. Peki klima alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor. Bizde size bu konuda yardımcı olmak birkaç madde hazırladık. 

Öncelikle klima tipine ve kapasitesine karar vermelisiniz. Ev veya ofis için duvar tipi (split), geniş mekanlar  için salon tipi, herhangi istediğiniz bir alanda kullanmak için ise mobil portatif klimalardan faydalanabilirsiniz.

WHATSAPP NUMARAMIZ: 0537 995 41 10

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATIMIZ: 0232 489 84 74



Etiket


york klima servisi  york klima servis numaraları  york klima bakım servisi  klima bakım servisi  klima servisi  klima servisi izmir  izmir york servisi  york servisi izmir  alsancak york servisi  basmane york servisi  basmane york klima servisi  balçova york klima servisi  buca york klima servisi  bostanlı york klima servisi  gaziemir york klima servisi