İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

Seg klima servisi izmir 489 84 74

Carrier Klima Servisi İzmir 489 84 74

 

Seg Klima Servisi İzmir 489 84 74

Akgük Teknik olarak Seg klimanızın bakımını ve onarımlarını yapmaktayız. İzmir Seg klima bayimiz ile özel olarak hizmet vermekteyiz. İzmir Seg klima servisini Akgül Teknik olarak yazmaktayız. Klimanızın bakımı, klimanızın daha verimli çalışmasını sağlar. Klima bakımı sağlık açısından çok önemlidir.

Klimanızda çıkabilecek arızalara karşı Akgül Teknik olarak anında müdahale etmekteyiz. Klimanızın çalışmaması, klimanızın az üflemesi, klimanızın su akıtması, klimanın sesli çalışması gibi arızalara karşı anında müdahale etmekteyiz. İzmir Seg klima özel servisi olarak hizmet sunmaktayız.Detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Seg klima servisi olarak, günün her saatinde cıkabilecek arızalara karşı Seg klima servisi olarak anında mudahale edebilirz.

                        

 

Klimadan verim sağlamak için kaç derecede klima çalıştırılmalıdır?

Birçok kişinin düşündüğünün aksine klimayı düşük derecede kullanmak bize verim ve konfor sağlamaz. Bu nedenle uzmanlar klimamızı kışın 20- 24 derece aralıklarında yazın ise 23-26 derece aralıklarında kullanmamızı tavsiye ediyor. Klimanın bulunduğu ortam ile dış ortam arasındaki sıcaklık farkının yaklaşık 7 derece olarak ayarlayacak şekilde kullanmakta bize sağlık açısından daha fazla yarar sağlar. Çünkü dış ve iç ortam arasında gidip gelen insanlarda daha fazla rahatsızlık hissi uyandığı tespit edilmiştir. Bu arada klima çalışırken klimayı her 1 derece daha alt seviyeye ayarladığımız durumda elektrik kullanımı da artar. Ve bundan dolayı faturalarımızda da artış gözlenir. Sizler de hem sağlığınız hem de daha az fatura ödemek için tavsiye edilen modlar da klimanızı çalıştırmalısınız.

 

WHATSAPP HATTIMIZ: 0537 995 41 10

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTIMIZ: 0232 489 84 74 

 

 

 Etiket


seg klima servisi  izmir klima servisi  izmir seg klima servisi  konak seg klima servisi  karşıyaka seg klima servisi  hatay seg klima servisi  karabağlar seg klima servisi  üçkuyular seg klima servisi  göztepe seg klima servisi  güzelyalı seg klima servisi  gaziemir seg klima servisi