İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

İzmir Klima Servisi 0232 489 84 74

                                      İZMiR KLİMA SERVİSİ 08232) 489 84 74
 
İZMiR KLİMA SERVİSİ (0232) 489 84 74
 
İzmir klima servisi olarak günün her saatinde uzman kadromuz ile özel servis hizmetleri vermekteyiz. İzmir klima servisi her marka klimalarınıza bakmaktadır.
 
İzmir klima servisi klimanızda meydana gelebilecek arızalara karşı anında müdahale etmektedir. Klima su akıtıyor, klima çalışmıyor, klima soğuk hava üflemiyor,klima sıcak hava üflemiyor, klima koku yapıyor, klima dış ünite çalımıyor gibi arızalar meydana gelebilmekte. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey (0232 489 84 74) numarasından İzmir kima servisine ulaşmak.
 
 
                          
 
Klima bakımı hem sağlık açısından hemde klimanızın sağlıklı çalışması açısından önmelidir. Klima bakımı 6 ayda bir düzenli yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde sizleri ortama üflediği hava üzerinden çeşitli mikroplar bulaştırarak hasta edebilir. Klima bakımı klimanzın daha verimli çalışmasınıda sağlamakla beraber daha uzun yıllar çalışmasınıda sağlamakta.
 
Klima bakımı normal bakım ve detaylı bakım olmak üzere 2 çeşittir. Klima bakımında kimyasal ilaçlar kullanılarak yapılmakta. Klima bakımı hakkında detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından İzmir klima servisine ulaşabilirsiniz.
 

İyi bir hizmet almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

0232 489 84 74 = EN HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS
 
 
İYİ GÜNLER...


Etiket


izmir klima servisi  izmir bosch servisi  izmir vestel servisi  izmir arçelik servisi  izmir beko servisi  izmir daikin servisi  izmir demirdöküm servisi  izmir toshiba servisi  izmir vestel klima servisi  izmir arçelik klima servisi