İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

İzmir Electra Klima Servisi (0232) 489 84 74

                    İzmir Electra Klima Servisi

İzmir Electra Klima Servisi

ELECTRA KLİMA SERVİSİ 1 YIL GARANTİLİ YEDEK PARÇA VE PROFESYONEL TEKNİK SERVİS İLE HİZMET VERMEKTE OLUP SERVİS TECRÜBESİ İLE BAKIM VE ONARIMDA TÜM TEKNİK SERVİS BÖLGELERİMİZE HİZMET SUNMAKTAYIZ.

Arıza, tamir ve bakım servisi olarak hizmet vererek AKGÜL teknik klima ile ilgili bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz.

Sizler için ELECTRA KOMBİ SERVİSİ olarak tüm bölge ve semtlerine servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde ELECTRA KLİMA SERVİSİ olarak ürünlerinizin bakımının ardından sağlıklı bir şekilde kullanmalarını sağlamakla parça değişikliği durumlarında 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz.

Klima Bakım Servisi olarak, her marka klimanıza yerinde olarak bakım yapıyoruz. Sizlerde klimanıza bakım yaptırmak istiyorsanız 0(232) 489 8474 numaralı servisimiz arayabilirsiniz.

                 

Yapılan her işten sonra kullanıcımızı güvenceye alarak servis fişi ve fatura vermekteyiz.

 

Gibi arızalara karşı bizi arayın… İzmir genelinde Electra klima servisi olarak 6/12 hizmetlerimizi sunmaktayız. İzmir Electra klima servisi, İzmir klima servisi, İzmir Electra servisi, İzmir klima bakım servisi, İzmir Electra, Electra servisi, Electra klima servisi, Electra klima bakım servisi, İzmir klima servisi, İzmir Electra servisi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 Detaylı Bilgi İçin;0232 489 84 74 Numarasından İzmir Electra Klima Servisine ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımız: 0537 995 41 10Etiket


izmir electra servisi  izmir klima servisi  klima servisi  klima bakım servisi  izmir electra klima servisi  izmir klima  izmir electra bayii  izmir klima bakım servisi