İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

İzmir Dongboa Klima Servisi (0232) 489 84 74

İzmir Dongboa Klima Servisi

                          
İzmir Dongboa Klima Servisi

 Klimanızın iç ve dış ünitesinin doğru konumlandırılmış olması da önemlidir. Dış ünitenin güneşte olmasındansa gölgede ve iç ünitenin önünde havasını engelleyecek bir şeyin olmaması önemlidir.

Klimada oluşan arızaları gidermek ve klimanın bakımının yılda en  az 1 kez yapılmasında klimanın kalite ömrünü uzatır. Sizin de klimanızın bakım zamanı geldiyse Akgül Teknik servisimize 0232 489 84 74 numarasından bize ulaşarak 6/12 servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Klima nasıl kullanılır?

Çokça sorulan sorulardan bir tanesi de klimanın hangi yöne doğru üflemesi daha yararlıdır sorusudur. Klima bizlere yaz kış çok fazla yardımcı olsa da klimayı doğru kullanmamak sağlık, konfor ve ekonomik açısından bizi rahatsız edebilir. Bu nedenle klimayı kışın sıcak hava üflediğinde flapların aşağıya doğru, yazın soğuk hava üflerken ise flapların yukarı doğru ayarlanması uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Bu durumda klimanızı tavsiye edilen sıcaklık aralığında ve uygun modlarda kullandığınızda hem konforunuzu hem de cebinizi korumuş olacaksınız.

                       

 Detaylı Bilgi İçin; 489 84 74 Numarasından İzmir Dongboa Klima Servisine ulaşabilirsiniz.Etiket


izmir dongboa servisi  izmir klima servisi  klima servisi  klima bakım servisi  izmir dongboa klima servisi  izmir klima  izmir dongboa bayii  izmir klima bakım servisi