İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

İzmir Decoding Klima Servisi (0232) 489 84 74


İzmir Decoding Klima Servisi

 

İzmir Decoding Klima Servisi

İzmir genelinde Decoding klima servisi olarak 6/12 hizmetlerimizi sunmaktayız. İzmir Decoding klima servisi, İzmir klima servisi, İzmir Decoding servisi, İzmir klima bakım servisi, İzmir Decoding, Decoding servisi, Decoding klima servisi, Decoding klima bakım servisi, İzmir klima servisi, İzmir Decoding servisi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı Bilgi İçin; 489 84 74 Numarasından İzmir Decoding Klima Servisine ulaşabilirsiniz.

Klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, klima temizliği, gaz dolumu, klima sökme, klima montajı, klima ısıtmıyor, klima yer değişimi gibi sorunlarla karşılaşırsanız bizi aramanızı ve sorunu bildirip servis ekibimizin gelmesini bekleyin.

Klima bakımı yaptırmak insan sağlığı için önemlidir. Klima bakımı bir bütün olarak düşünülmelidir. Ünitelerin iç ve dış temizliği, gaz dolumu ve genel kontroller yapılarak tarafımız tarafından bakım yapılarak güvenli bir şekilde teslim edilir.

             

Klima nasıl kullanılır?

Çokça sorulan sorulardan bir tanesi de klimanın hangi yöne doğru üflemesi daha yararlıdır sorusudur. Klima bizlere yaz kış çok fazla yardımcı olsa da klimayı doğru kullanmamak sağlık, konfor ve ekonomik açısından bizi rahatsız edebilir. Bu nedenle klimayı kışın sıcak hava üflediğinde flapların aşağıya doğru, yazın soğuk hava üflerken ise flapların yukarı doğru ayarlanması uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Bu durumda klimanızı tavsiye edilen sıcaklık aralığında ve uygun modlarda kullandığınızda hem konforunuzu hem de cebinizi korumuş olacaksınız.

 

Çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen çağrıları beklemektedir.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0537 995 41 10 

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI : 0232 489 84 74 
 

 Etiket


izmir decoding servisi  izmir klima servisi  klima servisi  klima bakım servisi  izmir decoding klima servisi  izmir klima  izmir decoding bayii  izmir klima bakım servisi