İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

İzmir Chofu Klima Servisi (0232) 489 84 74

İzmir Chofu Klima Servisi

 

İzmir Chofu Klima Servisi

Klima servisi olarak tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Klima servimiz iş güvenilirliği ile tanınan ve işinde sağlam ve temiz yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli yer almaktadır. Akgül Teknik servimizi arayarak konu hakkında bilgi alarak işleminizi yapmaktadır.

Müşterilerimizin ürünlerinden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerini en düşük seviyeye indirilmesini sağlamayı amaç edinmekteyiz. 6/12 gün hizmet sunmaktayız.

Klimalarınız aldığımız gibi bakıyoruz bakımı, arıza ve montajına kadar yapıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Klima soğutmuyorKlima ısıtmıyorKlima su akıtıyorKumandası çalışmıyorKlima ses yapıyor bu gibi sorunlarınızı yanıt vermemizi istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

                      

Klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, klima temizliği, gaz dolumu, klima sökme, klima montajı, klima ısıtmıyor, klima yer değişimi gibi sorunlarla karşılaşırsanız bizi aramanızı ve sorunu bildirip servis ekibimizin gelmesini bekleyin.

Klima bakımı yaptırmak insan sağlığı için önemlidir. Klima bakımı bir bütün olarak düşünülmelidir. Ünitelerin iç ve dış temizliği, gaz dolumu ve genel kontroller yapılarak tarafımız tarafından bakım yapılarak güvenli bir şekilde teslim edilir.

İyi bir hizmet almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 0232 489 84 74

Her bir çalışanımız klima konusunda eğitimli olduğu için size her konuda yardımcı olmaya çalışacaktır.

Klimada oluşan arızaları gidermek ve klimanın bakımının yılda en  az 1 kez yapılmasında klimanın kalite ömrünü uzatır. Sizin de klimanızın bakım zamanı geldiyse Akgül Teknik servisimize 0232 489 84 74 numarasından bize ulaşarak 6/12 servis hizmeti alabilirsiniz.

 Etiket


izmir chofu servisi  izmir klima servisi  klima servisi  klima bakım servisi  izmir chofu klima servisi  izmir klima  izmir chofu bayii  izmir klima bakım servisi