İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

İzmir Changhong Klima Servisi (0232) 489 84 74

İzmir Changhong Klima Servisi
İzmir Changhong Klima Servisi

Klimalarınız aldığımız gibi bakıyoruz bakımı, arıza ve montajına kadar yapıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Klima soğutmuyorKlima ısıtmıyorKlima su akıtıyorKumandası çalışmıyorKlima ses yapıyor bu gibi sorunlarınızı yanıt vermemizi istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, klima temizliği, gaz dolumu, klima sökme, klima montajı, klima ısıtmıyor, klima yer değişimi gibi sorunlarla karşılaşırsanız bizi aramanızı ve sorunu bildirip servis ekibimizin gelmesini bekleyin.

Klima bakımı yaptırmak insan sağlığı için önemlidir. Klima bakımı bir bütün olarak düşünülmelidir. Ünitelerin iç ve dış temizliği, gaz dolumu ve genel kontroller yapılarak tarafımız tarafından bakım yapılarak güvenli bir şekilde teslim edilir.

                 

 

Klimanızın doğru derecelerde çalışması da önemlidir. Klima soğuk hava modunda iken 23-26 derece, sıcak hava modunda modunda ise 20-24 derce aralıklarında olmasını tavsiye ederiz.

Klimanızın iç ve dış ünitesinin doğru konumlandırılmış olması da önemlidir. Dış ünitenin güneşte olmasındansa gölgede ve iç ünitenin önünde havasını engelleyecek bir şeyin olmaması önemlidir.

Klimada oluşan arızaları gidermek ve klimanın bakımının yılda en  az 1 kez yapılmasında klimanın kalite ömrünü uzatır. Sizin de klimanızın bakım zamanı geldiyse Akgül Teknik servisimize 0232 489 84 74 numarasından bize ulaşarak 6/12 servis hizmeti alabilirsiniz.

Whatsapp hattımız: 0537 995 41 10

 Etiket


izmir changhong servisi  izmir klima servisi  klima servisi  klima bakım servisi  izmir changhong klima servisi  izmir klima  izmir changhong bayii  izmir klima bakım servisi