İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

İzmir Boerka Klima Servisi (0232) 489 84 74

İzmir Boerka Klima Servisi

İzmir Boerka Klima Servisi

İzmir Boerka klima servisi olarak klimanızın bakımını, onarımını ve montajını yapmaktayız. Klimanızda meydana gelebilecek bazı arızalar;

Su akıtma

Çalışmama

Sesli çalışma

Dış fan dönmeme

İç fan dönmeme

Koku yayma

Klima az üfleme

Soğuk havayı az üfleme

Sıcak havayı az üfleme

Gaz kokusu gelme gibi arızalara karşı bizi arayın…

İzmir genelinde Boerka klima servisi olarak 6/12 hizmetlerimizi sunmaktayız. İzmir Boerka klima servisi, İzmir klima servisi, İzmir Boerka servisi, İzmir klima bakım servisi, İzmir Boerka, Boerka servisi, Boerka klima servisi, Boerka klima bakım servisi, İzmir klima servisi, İzmir Boerka servisi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı Bilgi İçin; 489 84 74 Numarasından İzmir Boerka Klima Servisine ulaşabilirsiniz.

                   

 

Klima alırken enerji verimliliğine de dikkat etmeniz gerekir. A'nın yanındaki artılar çoğaldıkça hem harcadığınız para azalır hem de doğaya daha fazla katkı sağlarsınız.

Enerji verimliliği sağlayan inverter teknolojisi sayesinde klima eski klimalar gibi bir durup bir çalışmaz. Ortam sıcaklığı istenilen seviyeye geldiğinde en uygun çalışma hızını kendisi ayarlayarak elektrik tasarrufu sağlar.

Whatsapp hattımız: 0537 995 41 10 

Müşteri iletişim hattımız: 0232 489 84 74Etiket


izmir boerka servisi  izmir klima servisi  klima servisi  klima bakım servisi  izmir boerka klima servisi  izmir klima  izmir boerka bayii  izmir klima bakım servisi