İzmir klima servisi
İzmir klima servisi

İzmir Alpın Klima Servisi (0232) 489 84 74

İzmir Alpın Klima Servisi
İzmir Alpın Klima Servisi

Klima servisi olarak tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Klima servimiz iş güvenilirliği ile tanınan ve işinde sağlam ve temiz yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli yer almaktadır. Akgül Teknik servimizi arayarak konu hakkında bilgi alarak işleminizi yapmaktadır.

Klimadan daha iyi verim alabilmek için klimayı çalıştırırken dikkat etmeniz gerekenler:

Klimalar herkesin bildiği gibi bizleri ev ve ofislerimizde yazın serinleten, kışın ısıtan havasıyla günümüz teknolojisinde kullanılan bir sistemdir. Bizler de klimamızdan hem daha iyi verim almak hem de tasarruf sağlamak için klimamızın en iyi şekilde çalışmasını isteriz. Bu durum için Akgül Teknik olarak size biraz tavsiyede bulunacağız.

Öncelikle klimanızın bulunduğunuz ortamı iyi ısıtmıyor ya da soğutmuyor ise bu binanın yeterince yalıtımlı olmadığından dolayı olabilir. Evinizin ya da iş yeriniz gibi mekan ile yalıtılmış olması klimanızdan alacağınız verimi arttıracaktır.

Klimanızın doğru derecelerde çalışması da önemlidir. Klima soğuk hava modunda iken 23-26 derece, sıcak hava modunda modunda ise 20-24 derce aralıklarında olmasını tavsiye ederiz.

                        

 

 İzmir genelinde Alpın klima servisi olarak 6/12 hizmetlerimizi sunmaktayız. İzmir Alpın klima servisi, İzmir klima servisi, İzmir Alpın servisi, İzmir klima bakım servisi, İzmir Alpın, Alpın servisi, Alpın klima servisi, Alpın klima bakım servisi, İzmir klima servisi, İzmir Alpın servisi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı Bilgi İçin; 489 84 74 Numarasından İzmir Alpın Klima Servisine ulaşabilirsiniz.

 

Klimanızın iç ve dış ünitesinin doğru konumlandırılmış olması da önemlidir. Dış ünitenin güneşte olmasındansa gölgede ve iç ünitenin önünde havasını engelleyecek bir şeyin olmaması önemlidir.

Çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen çağrıları beklemektedir.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0537 995 41 10

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTIMIZ: 0232  489 84 74

 

 

 

 Etiket


izmir alpın servisi  izmir klima servisi  klima servisi  klima bakım servisi  izmir alpın klima servisi  izmir klima  izmir alpin bayii  izmir klima bakım servisi